شکی نیست که طراحی گلکسی اس ۵ نتوانست انتظارات طرفداران و منتقدان را برآورده کند و شرکت‌های رقیب مانند ا‌چ‌تی‌سی از این فرصت برای تمسخر سامسونگ استفاده کردند.

با گذشت ساعاتی از معرفی نسل جدید پرچمدار سامسونگ، مجادلات اینترنتی همچنان ادامه دارد. برخی از کارکنان کمپانی اچ‌تی‌سی با انتشار تصاویری از گلکسی S5، این تلفن‌هوشمند را به تمسخر گرفته‌اند.

پس از این‌که اچ‌تی‌سی در اکانت توییتر خود نوشت که “پشیمانی خریداران گلکسی اس ۵ به زودی از راه می‌رسد” حالا در یک اقدام دیگر نسخه طلایی رنگ گلکسی اس ۵ را به چسب زخم تشبیه کرده است. این‌بار جیسون مکنزی ،مدیر شاخه ی ایالات متحده آمریکا کمپانی اچ تی سی تصویری را در اکانت توییترش ریتوییت کرده است که در آن گلکسی اس ۵ طلایی در کنار یک چسب زخم قرار داده شده است. این تصویر در ابتدا توسط جوانا استرن یکی از نویسندگان وال استریت ژورنال توییت شده بود.

HTC-Samsung-Galaxy-S5-gold-band-aid

در واقع الگوی نقطه‌دار پشت گلکسی اس ۵ طلایی چندان بی‌شباهت به سوراخ‌های چسب زخم نیست اما با وجود این‌که گلکسی اس ۵ طراحی جذابی ندارد جنس قاب پشتی آن بهتر از گلکسی اس ۳ و گلکسی اس ۴ بوده و حس بهتری را به کاربر منتقل می‌کند. به هر حال گلکسی اس ۵ در رنگ‌های مشکی، آبی، سفید و طلایی تا دو ماه دیگر به بازار عرضه خواهد شد. به نظر شما سامسونگ این گوشی را مانند نسخه های قبلی خود میلیون ها دستگاه خواهد فروخت؟