بله واقعا باورش سخت است اما منبع خبر معتبر مي باشد ! داستان از اين قرار است که يک زن چيني پس اينکه گوشي تلفن همراه 320 دلاري خود را در توالت از دست مي دهد براي نجات گوشي خود ديگران را قرباني آن مي کند !

پس از افتادن تلفن، همسر این خانم به سمت چاه رفته و تلاش به نجات تلفن می‌کند، اما در اثر گاز گرفتگی از هوش می‌رود. پس از آن مادر همسر این خانم به داخل سرازیر شده و ایشان هم در اثر بوی تعفن و گاز جان خود را از دست می‌دهد. خود صاحب تلفن نیز دچار همین سانحه شده و آسیب می‌بیند. پس از آن پدر همسر صاحب تلفن دو تا از همسایه‌ها را خبر کرده و از آنها کمک می‌خواهد.
در آخر با یک طناب شش فرد گرفتار به بیرون کشیده می‌شوند و همسر و مادر همسر این خانم جان خود را از دست می‌دهند و خود صاحب تلفن و 3 نفر ديگر نیز تحت مراقبت‌های ویژه قرار می‌گیرند.

pit

دکتر می‌گوید که علت مرگ آن دو، خفگی بوده است. این افراد درون چاه تا زانو و به مدت 5 دقیقه غرق در مدفوع بوده اند. طبق گفته‌های شاهدین عینی، هر دوی آنهایی که جان خود را از دست داده‌اند، هنگام بیرون کشیده شدن علائم حیاتی داشتند، اما از آنجایی که آمدن آمبولانس یک ساعتی طول می‌کشد، آن دو دوام نمی‌آورند.