طی آخرین مصاحبه ای که آقای Lionel Raynaud از یوبی سافت با Edge Online انجام داد , سوالی در ارتباط با عرضه ی نسخه های جدید سری Assassin’s Creed بر روی کنسول های نسل گذشته پرسیده شد.

آقای Raynaud در پاسخ به این سوال ابتدا اعلام کرد که طرفداران این سری انتظار عرضه ی سالیانه ی این عنوان را از سازندگان دارند و شرکت نیز به حمایت از آن ها هر سال نسخه ای جدید از این سری را عرضه خواهد کرد. سپس گفت که این شرکت پشتیبانی خود را از کنسول های Playstation 3 و Xbox 360 ادامه خواهد داد. با این حال قطعا فایل های نصبی بر روی این کنسول ها بسیار سنگین خواهد بود و بسیاری از افراد همچنان از کنسول های نسل گذشته ی خود برای بازی استفاده می کنند و به همین دلیل است که عناوینی همچون Watch Dogs به صورت مولتی پلتفرم عرضه خواهد شد.

به دلیل مشکلات ذکر شده کنسول های نسل گذشته نسخه های متفاوتی از Assassin’s Creed را دریافت خواهند کرد و نسخه ی بعدی این عنوان بر روی این کنسول ها Assassin’s Creed: Comet نام خواهد داشت.

با این روش یوبی سافت می تواند کیفیت عناوین خود را در کنسول های نسل حاضر بالا برده و دارندگان کنسول های نسل گذشته را نیز راضی نگه دارد.