اچ‌تی‌سی هم مانند گوگل تصمیم گرفته تا لانچر اختصاصی پرچم‌دار خود اچ‌تی‌سی وان جدید را در گوگل پلی منتشر کند. Blinkfeed Launcher حتی پیش از معرفی رسمی HTC One جدید در این فروشگاه قرار گرفته است.

از ویژگی‌های لانچر سنس می‌توان به صفحه خانگی Blinkfeed برای خواندن اخبار و آپدیت‌های شبکه‌های اجتماعی به صورت آنلاین و آفلاین، قرار ملاقات‌ها و همچنین کشوی اپلیکیشن‌های متفاوت با نمایش وضعیت آب و هوا اشاره کرد.

HTC-Sense02

HTC Blinkfeed  از ساعاتی پیش به همراه اپلیکیشن SenseTV برای مشاهده جدول زمان‌بندی برنامه‌های تلویزیونی و کنترل تلویزیون و همچنین HTC Service Pack برای فراهم کردن سرویس‌های اچ‌تی‌سی بدون نیاز به آپدیت در گوشی‌های این شرکت منتشر شده است اما هنوز دانلود آن برای هیچ مدل گوشی امکان‌پذیر نیست. ممکن است اچ‌تی‌سی به این ترتیب قصد آپدیت اچ‌تی‌سی وان ۲۰۱۳ را پس از معرفی مدل جدید داشته باشد و شاید هم این لانچر را برای کاربران تمامی گوشی‌های اندرویدی عرضه کند.

آپدیت: اچ‌تی‌سی امروز تأیید کرد که لانچر Blinkfeed در آینده برای تمامی گوشی‌های اندرویدی (اچ‌تی‌سی و دیگر برندها) قابل دانلود خواهد بود. اما نسخه اندروید و حداقل‌های سخت‌افزاری برای اجرای این لانچر هنوز مشخص نیست.