تبلیغات اپل پس از معرفی محصولات جدید را به خاطر بیاورید. جانی آیو با لذت از دقت طراحی و توجه به جزئیات می‌گوید طوری که انگار هیچ محصول دیگری توانایی مقاومت دربرابر آخرین فناوری اپل را ندارد. حالا کمپانی مبلمان IKEA تبلیغی این چنینی ساخته است!

در این تبلیغ Jorgen Eghammer شخصیتی خیالی که مثلاً سرپرست طراحی IKEA است درباره کاتالوگ محصولات این کمپانی تبلیغ می‌کند. این کاتالوگ ابعادی برابر با ۷.۵ در ۸ اینچ داشته و وقتی آن را باز کنید تا ۱۵ اینچ هم کشیده می‌شود! طول عمر شارژ این محصول بی‌نهایت بوده و وضوح آن فوق‌العاده بالاست!

تمامی محتوا از ابتدا بر روی این کاتالوگ نصب شده است و با فناوری لمسی و بدون کوچکترین لگ و کندی می‌توانید بین صفحات آن جابجا شوید و محتوا درجا بارگذاری می‌شود. برای مرور محتوا هم کافیست با انگشت شست خود ورق‌ها را طی کنید!

این تبلیغ هوشمندانه مطمئناً توجه بیشتری را به سمت اپل و آیفون‌های جدیدی که روز آینده معرفی خواهد شد جلب می‌کند و البته برای IKEA نیز قطعاً مؤثر خواهد بود.

البته چنین اتفاقاتی تازگی ندارد و اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته کیت‌کت هم در معرفی اندروید کیت‌کت سبک تبلیغات اپل را به شیوه‌ای مشابه به تمسخر گرفته بود.